KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996383
nr 1499 6383
Inge Törner
(1908-1995), Sverige
Oljemålning, Domherrar. Signerad. Olja på pannå, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Inge Törner, född 1908 söder om Stockholm, död 1995, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:38:16
31/10 11:04:06
Inge Törner
Läs mer om Inge Törner